چیست؟ iCloud
iCloud و نحوه استفاده از

 

iCloud به عنوان سرویس ذخیره سازی ابری اپل به شما امکان می دهد از ایمیل ، تقویم ، مخاطبین ، عکس ها و سایر موارد پشتیبان تهیه کرده و آنها را همگام سازی کنید. این سرویس با iPhone ، iPad ، Mac و حتی رایانه شخصی کار می کند و به چندین روش برای مشاهده و مدیریت محتوای ذخیره شده شما می توان دسترسی داشت.

صفحه وب iCloud روش اصلی دسترسی شما به سرویس است بنابراین می توانید تمام پرونده های همگام سازی شده را مشاهده و مدیریت کنید و همچنین یک دستگاه تلفن همراه گمشده را نیز پیدا کنید. کاربران ویندوز همچنین می توانند از طریق نرم افزار رایگان دسک تاپ iCloud برای ویندوز یا برنامه iCloud Windows 10 به مطالب خود دسترسی پیدا کنند. می توانید نامه ، تقویم ، عکس ها و سایر موارد خود را بررسی کنید تا
مطمئن شوید با دستگاه شما همگام هستند.


برنامه های آنلاین iCloud

به icloud.com بروید ، سپس با Apple ID خود وارد سیستم شوید و در صورت درخواست کد تأیید دو عاملی را وارد کنید. سپس صفحه iCloud شما ظاهر می شود و تمام برنامه ها و ابزارهای پشتیبانی شده توسط سرویس را نشان می دهد. اینها شامل نامه ، مخاطبین ، تقویم ، عکس ها ، درایو iCloud ، یادداشت ها ، یادآوری ها ، صفحات ، شماره ها ، برنامه اصلی ، یافتن دوستان و یافتن آیفون است. پیوندی به تنظیمات حساب شما نیز نشان داده می شود.

همگام سازی داده های برنامه

برای دسترسی به این برنامه ها و مشاهده داده های مربوطه در وب ، باید مطمئن شوید که داده ها را با iCloud همگام سازی می کنید. در iPhone ، به تنظیمات> [نام خود]> iCloud بروید. در بخش برنامه هایی که از iCloud استفاده می کنند ، کلید کسانی را که می خواهید همگام سازی شوند
روشن کنید.


میل

روی نماد نامه کلیک کنید تا حساب نامه iCloud خود را مشاهده کنید ، جایی که می توانید موارد را سازماندهی کرده و پیام ها را ارسال یا حذف کنید.

تماس ها

روی نماد مخاطبین کلیک کنید تا تمام مخاطبین موجود در دفترچه آدرس را که با iCloud همگام سازی می کنید مشاهده کنید. همچنین می توانید مخاطبین جدید ایجاد کرده و همچنین اطلاعات مخاطب موجود را اصلاح یا حذف کنید.

تقویم

بر روی نماد تقویم کلیک کنید تا قرارهای تقویم خود را مشاهده کرده و همچنین قرارهای جدید ایجاد کرده و موارد موجود را حذف یا اصلاح کنید.

تصاویر

برای مشاهده عکس های همگام سازی شده با iCloud روی نماد عکس کلیک کنید. همچنین می توانید عکس های جدید را بارگذاری کنید ، عکس های موجود را حذف یا بارگیری کنید و هر عکس را از طریق ایمیل یا Facebook به اشتراک بگذارید.

iCloud درایو

برای مشاهده و باز کردن پرونده هایی که در iCloud Drive ، سرویس همگام سازی و ذخیره سازی پرونده های اپل ذخیره کرده اید ، روی نماد iCloud Drive کلیک کنید. همچنین می توانید هر پرونده ای را ایمیل ، بارگیری و حذف کنید و همچنین پرونده های جدید را بارگذاری کرده و پوشه های جدیدی برای قرار دادن پرونده های خود ایجاد کنید.

یادداشت

برای مشاهده یادداشتهای پشتیبان در iCloud و همچنین ایجاد یادداشت های جدید و اصلاح یا حذف یادداشت های موجود ، روی نماد Notes کلیک
کنید.

 

و در آخر ممنون که با وبلاگ نحوه استفاده از iCloud همراه آبان هاست بودید.


همراه گرامی به منظور اطلاعات بیشتر در مورد هاست و راهنمایی برای انتخاب نوع هاست می توانید با کارشناسان متخصص آبان هاست در بخش پشتیبانی و فروش در ارتباط باشید.

  • ارتباط با ما

 

 


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *